Podsumowanie licytacji Kalendarzy Polki na rzecz Hospicjum Bursztynowa Przystań w Gdyni

Ależ to były emocje!!

Przez ostatnie kilka dni zachęcałam Was wszystkich do wzięcia udziału w licytacji na rzecz Nieuleczalnie Chorych Dzieci z Hospicjum „Bursztynowa Przystań” w Gdyni.

Pod młotek przekazałam 10 Kalendarzy Polki, które stworzyliśmy my Polki z Klubu Polek na Obczyźnie. Wspaniały kalendarz został wydany w serii limitowanej i powstał z inicjatywy Magdy Fou a jego przepiękna okładka jest autorstwa Kasi Rižnar. Wiele z nas, klubowiczek wniosło w ten kalendarz trochę siebie … Znajdziecie w nim nasze zdjęcia, opowiadania, quizy, kolorowanki, przepisy, inspiracje oraz wiele innych ciekawych ciekawostek!

IMG_20160928_174515.jpg

Sama również brałam udział w tym projekcie … jest tam kilka moich zdjęcia z podróży, mój ulubiony rysunek Julii oraz przepisy na maseczki do twarzy (coś czym interesowałam się jako nastolatka 😉 )

 

Tak więc mając sposobność zdobycia kalendarzy przekazałam je na licytację z myślą o tych najbardziej potrzebujących! Ponieważ sama urodziłam się w Gdyni i mieszkałam w niej przez wiele lat … wybrałam Hospicjum „Bursztynowa Przystań” z  Gdyni!!!

 

Od niedzieli 25 września można było brać udział w licytacji 10 Kalendarzy Polki wystawionych na Bazarku dla Podopiecznych Hospicjów (LINK). 10 najwyżej zadeklarowanych kwot wygrywało kalendarz!!!

Nie powiem ale sama byłam ciekawa jak to pójdzie …. dwa pierwsze dni były spokojne ale 2 ostatnie godziny już nie!!! Było tyle ogromnych emocji, bo oferowane kwoty były naprawdę imponujące!

Dziękuje Wam przeogromnie!

Szczególne Podziękowania dla Pana Bartosza Grzymala-Lubanski z Krakowa, który dzielnie walczył i zdobył kalendarz za  niesamowitą kwotę 170 zł!!! A na koniec przesłał na konto Hospicjum aż 300 zł!!!

UDAŁO SIĘ ZEBRAĆ NIESAMOWITĄ KWOTĘ 

1419 zł

Bartosz Grzymala-Lubanski, Kraków. 170 zł

Joanna Drozd, Liverlool. 150 zł

Jolaanta Słodzińska, Stanisławów Drugi. (II) 144 zł

Lukasz Bokłaho, Łapy (II). 143 zł

Jolaanta Słodzińska, Stanisławów Drugi. (I) 142 zł

Lukasz Bokłaho. Łapy (I).  141 zł

Agnieszka Bokłaho, Łapy. 137 zł

Edyta Roszkowska, Leyland (I). 133 zł

Dorota B.130 zł

Edyta Roszkowska, Leyland (II). 129 zł

Ogromne gratulacje!

 

Wszystkim biorącym udział w licytacji bardzo serdecznie dziękuję w imieniu własnym, „Bursztynowej przystani” oraz „Bazarku na rzecz Nieuleczalnie Chorych Dzieci z Hospicjum w Gdyni”. Jesteście wspaniali!

Serdecznie wszystkich zapraszam na Nasza Klubową stronę, która niebawem stanie w nowej odsłonie!!!!

„Klub Polki Na Obczyźnie”


zdjęcia: jolasolotrips.com; Dominika Hordecka – pastelowakropka.pl; bursztynowaprzystan.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.